SCHEDULE
SCFC U9 Boys (Sean-Logan)
Silver Strikers (Rutman/Brown)
__
-__
Game #: 432
Stage: Group
Location: Duggan # 10
Time: Sun, May 12th 7:00am
TRSA Blue Bullets (Seibel)
TRSA SHREDDERS WOLANSKY
__
-__
Game #: 435
Stage: Group
Location: Duggan # 7
Time: Sun, May 12th 7:00am
Silver Strikers (Rutman/Brown)
TRSA (Buchynski)
__
-__
Game #: 433
Stage: Group
Location: Duggan # 10
Time: Sun, May 12th 10:00am
TRSA SHREDDERS WOLANSKY
Yellowbird U9
__
-__
Game #: 436
Stage: Group
Location: Duggan # 7
Time: Sun, May 12th 10:00am
TRSA (Buchynski)
SCFC U9 Boys (Sean-Logan)
__
-__
Game #: 434
Stage: Group
Location: Duggan # 10
Time: Sun, May 12th 1:00pm
Yellowbird U9
TRSA Blue Bullets (Seibel)
__
-__
Game #: 437
Stage: Group
Location: Duggan # 7
Time: Sun, May 12th 1:00pm
3rd in Bracket A
3rd in Bracket B
__
-__
Game #: 438
Stage: Consolation
Location: DS McKenzie # 2
Time: Sun, May 12th 4:00pm
2nd in Bracket A
2nd in Bracket B
__
-__
Game #: 439
Stage: 3rd/4th
Location: Duggan # 7
Time: Sun, May 12th 4:00pm
1st in Bracket A
1st in Bracket B
__
-__
Game #: 440
Stage: Gold/Silver
Location: Duggan # 5
Time: Sun, May 12th 4:00pm
ID | Stage | When/Where | Home | Score | Away |
---|---|---|---|---|---|
432 | Group | Sun, May 12th 7:00am at DUG10 | SCFC U9 Boys (Sean-Logan) | -- | Silver Strikers (Rutman/Brown) |
435 | Group | Sun, May 12th 7:00am at DUG7 | TRSA Blue Bullets (Seibel) | -- | TRSA SHREDDERS WOLANSKY |
433 | Group | Sun, May 12th 10:00am at DUG10 | Silver Strikers (Rutman/Brown) | -- | TRSA (Buchynski) |
436 | Group | Sun, May 12th 10:00am at DUG7 | TRSA SHREDDERS WOLANSKY | -- | Yellowbird U9 |
434 | Group | Sun, May 12th 1:00pm at DUG10 | TRSA (Buchynski) | -- | SCFC U9 Boys (Sean-Logan) |
437 | Group | Sun, May 12th 1:00pm at DUG7 | Yellowbird U9 | -- | TRSA Blue Bullets (Seibel) |
438 | Consolation | Sun, May 12th 4:00pm at DSM2 | 3rd in Bracket A | -- | 3rd in Bracket B |
439 | 3rd/4th | Sun, May 12th 4:00pm at DUG7 | 2nd in Bracket A | -- | 2nd in Bracket B |
440 | Gold/Silver | Sun, May 12th 4:00pm at DUG5 | 1st in Bracket A | -- | 1st in Bracket B |
STANDINGS
Bracket A Teams | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | P/MP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SCFC U9 Boys (Sean-Logan) | 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 |
TRSA (Buchynski) | 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 |
Silver Strikers (Rutman/Brown) | 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 |
Bracket B Teams | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | P/MP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TRSA Blue Bullets (Seibel) | 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 |
Yellowbird U9 | 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 |
TRSA SHREDDERS WOLANSKY | 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 |
TOP SCORERS
Player Name | Team | Goals | No statistics yet |
---|
MP = Matches Played
W = Wins
D = Draws
L = Loss
GF = Goals For
GA = Goals Against
GD = Goal Differential (+/-)
Pts = Points
P/MP = Average Points Per Matches Played